sobota, 19 grudnia 2015

Świąteczny tort

Dziś taki zupełnie inny, choć świąteczny post. Nie podam Ci szczegółowego przepisu i proporcji, ale pokażę jak można oczarować swojego zimowego solenizanta. Chyba każdemu przyda się czasem odrobina inspiracji. Tym bardziej, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami.
Zacznę może od początku. Mój syn obchodził dziś swoje 5- te urodziny. Początkowo zapytany o tematykę imprezy padło stwierdzenie: Minionki, potem cyrk, star wars skończyło się na zupełnie czymś innym i jak dla mnie magicznym. W tym roku postawił na świąteczne klimaty.
Powstał tort! Ciasto ucierane przekładane kremem waniliowym, ale nie to było w nim najważniejsze. Dla mojego synka najważniejszy był w tym momencie jego wygląd. Taki słodki. Trochę śnieżny z mikołajami, elfem, bałwanami. Były też choinki i renifery. Młody zachwycony. Ja również.
A Tobie jak podoba się pomysł na takie inne, świąteczne urodziny? Być może zainspiruję Cię do stworzenia czegoś nowego na świąteczny stół...

Bitrhsday cake, christmas cake, preety cake, świąteczny tort, tort zimowy, tort z mikołajem, urodziny w zimie, świąteczny pomysł na urodziny, świąteczne smakołyki, świąteczne słodkości, tort na Boże Narodzenie
Świąteczny tort

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz