środa, 29 października 2014

Strach blogować

Halloween to nie nasze święto, ale bloger jak to bloger jak ma na coś ochotę to to robi. Więc robimy i My! Razem z chłopakami z http://niereformowalni.com  i Izą z http://anatomiazycia.pl/
postanowiliśmy zaprosić trójmiejską blogosferę i zaprzyjaźnionych przyjezdnych na fajną, mroczną imprezkę. Chcemy poznać Was lepiej,więc blogerze przybywaj!
Startujemy  31.10.2014r o 18:00 w niezwykle klimatycznym Klubie 3 Siostry.

Zaczniemy od prelekcji (godzina 18:00) dotyczącej budowania własnej marki, którą poprowadzi Michał Wróblewski z Ekspertologia.pl  a potem już tylko zabawa do białego rana.


Dzięki naszym sponsorom i partnerom zapraszamy Was również na 2 Halloweenowe konkursy.
Nakarm Upiora -blogerze przyjdź z czymś fajnym do jedzenia (oczywiści własnej produkcji) i doprowadź nas do prawdziwego szaleństwa!
Dla tych mniej kulinarnych mamy drugi konkurs -
·        Upiorny Bloger pokaż nam jak szalony potrafi być bloger. Zaskocz nas swoim strojem i pokaż jak nietuzinkowo bawi się blogosfera.
      Postarajcie się, bo  nagrody to nie lada gratka ( niezawodny Braun już się o to postarał)
                               Appetita, która uwodzi aromatem przygotowała dla Was upominki. 


Co to za Halloween bez upiornego wystroju?  My się nie martwimy, bo pomaga nam Partybox (
największy polski sklep internetowy ze strojami, akcesoriami i gadżetami na imprezy- jeśli jeszcze nie macie pomysłu na swój strój- jeszcze możecie go zamówić.)O słodką stronę imprezy zadbają FajneBaby (ich baby są naprawdę bajeczne i koniecznie musicie spróbować), Danmis ( imponuje nie tylko świetnymi serami, ale o tym przekonacie się na imprezie)Jeżyki (moje ulubione,ukochane jeżyki- nie mogło ich zabraknąć)Ale będą tez z nami Dobre Moce i MaMate Yerba Mate , która zadbają o to by każdy z naszych gości poczuł się naprawdę wyjątkowo. Jeśli ich jeszcze nie znacie, to nie wiecie co dobre!
Do nagrody dorzuciło się również studio Obsessive, które przygotowało dla Was wyjątkowo przyjemną nagrodę. Po Halloweenowym wyczerpaniu przyda się odrobina relaksu. Obaj zwycięzcy będą mogli cieszyć się  cudownymi zabiegami - szczegóły nagrody znajdziecie na Strach blogować


Jan Niezbędny pomoże nam ogarnąć stronę "gastronomiczną"  (bo kto jak nie on?!). Przygotował dla Was również niespodziankę. Naprawdę warto wziąć udział w  naszych konkursach :)Jak widzicie pomagają nam najlepsi
  Brajan Osiecki "w stronę lepszych zdjęć"    zajmie się uwiecznieniem naszych szaleństw na zdjęciach. Pod jego czujnym okiem zostanie wyłoniona osoba, która wygra sesję zdjęciową z prawdziwego zdarzenia. Chyba nie muszę już namawiać do poważnego podejścia do tematu konkursów?


Patroni medialni Trójmiasto.pl i Radio Gdańsk.


 

 Jak się zapewne domyślacie to będzie najlepsza impreza w tym roku. Pokażemy światu jak bawi się polska blogosfera.

Szczegółowe info na FB -Strach blogować

Zapraszamy!


1 komentarz: