poniedziałek, 2 września 2013

Warsztaty kulinarne z Pawłem Oszczykiem


Kilka dni temu miałam zaszczyt uczestniczyć w niezwykłych, bardzo kameralnych i interesujących warsztatach poprowadzonych przez Pawła Oszczyka. Cała przygoda odbywała się w Hotelu Le Regina w Warszawie a właściwie w kuchni restauracji La Rotisserie.
Przyznam szczerze, że mistrz wywarł na mnie niezwykłe wrażenie swoim profesjonalizmem, zamiłowaniem do przygotowywania niezwykłych posiłków i miłą aparycją. Paweł Oszczyk jest szefem ceniącym sobie wysoką jakość produktów, dzięki temu jego dania są naprawdę wyjątkowe.

Wracając do samych warsztatów i ich członków- miałam przyjemność poznać Julitę z wrzącej kuchni i Dotę wraz z synkiem. Spotkałam się ze starymi koleżankami Joanną  i Marleną. To właśnie z nimi miałam przyjemność spędzić ten dzień.

 
Blogerzy atakują:

A teraz kwintesencja mojego wpisu, czyli co udało nam się wspólnie przygotować Turbot na puree z fioletowego ziemniaka, tatar z tuńczyka i risotto z truflami i przegrzebkiem przygotowaliśmy a potem skonsumowaliśmy z wielką przyjemnością.


Koniec udanego spotkania uczciliśmy świetnym sorbetem podanym na jeżynach deserowych i wspaniałymi ciasteczkami.Było smacznie, było miło- szkoda, że się już skończyło :)

1 komentarz: