poniedziałek, 12 listopada 2012

Jungle- zestaw do pieczenia-Test

Przedpołudnie spędziłam dizś bardzo przyjemnie.Zabrałam się za test nowego nabytku- foremek do wypieku babeczek w zestawie z DecoPen'em.
W zestawie znajdziemy:

  • 6 półokrągłych silikonowych foremek z wytłoczonymi zwierzątkami.Znajdziemy tam 2 małpki,2 hipcie i 2 lwy.Foremki są śliczne i śmiało możemy w nich podawać nasze ciasteczka.Z racji tego,że wykonane są z sylikonu nasze wypieki nie przywierają do foremek.Co ważne odporne są również na wysokie i bardzo niskie temperatury (śmiało możemy użyć ich zarówno w piekarniku jak i zamrażarce)
  • zielony pojemniczek-pisak DecoPen do dekorowania, z dwiema końcówkami.Jest to doskonałe narzędzie do dekorowania ciasteczek,babeczek,muffinek itp.Sprawdził się też przy wykonywaniu ażurowych naleśniczków. Pisak dzięki temu,że ma zatyczkę jest dość szczelny,gdy zastygł mi lukier,wsadziłam o do gorącej wody i mogłam bawić się dalej.


DecoPen to świetne urządzenie, z kórym poradziłą sobie nawet moja 4 letnia córka.Jeśli w tym roku planujecie dekorowanie świątecznych pierników na pewno przyda się wam w waszej kuchni. Jestem pewna,że ten zestaw zawojuje serca waszych maluchów.Od momentu pierwszej próby będą stałą częścia kulinarnego programu każdeo Kinderballu.

 

Zestaw Jungle marki Lekue dostępne są już w Polsce.

1 komentarz: