czwartek, 21 listopada 2013

Food Film Fest 2013

Warszawa, Poznań, Gdańsk i Wrocław to właśnie w tym miastach rozpoczyna się w dniu jutrzejszy Food Film Fest, który potrwa do niedzieli włącznie. Food Film Fest to przegląd filmów kulinarnych- każdy znajdzie coś dla siebie.W sobotni wieczór Tomasz Jakubiak zaprosi mieszkańców Trójmiasta na wykwintną kolację, z regionalnych produktów ( w tym serów, które wyszły z spod ręki serowara Tomasza z Kaszubskiej Kozy) a w niedzielę na filmowe śniadanko.
Nie wiem jak wy, ale ja oczywiście się wybieram. Liczę na to, że będzie to tak dobra zabawa jak w roku ubiegłym.W programie:
Pokazy filmów o tematyce kulinarnej (min. Co kryje Coca- Cola- cały sekret; Czerwona obsesja- opisujący przemysł winiarski;  Gorzki smak czekolady- opisujący handel ludźmi i nielegalnie pracujące dzieci na plantacjach czekolady. Jak się okazuję czekolada nie dla każdego może mieć słodki smak; Mistrzowie herbaty i inne)i warsztaty w Fumenti dla naszych milusińskich.
Cały program znajdziecie tu


Dziś wraz z Michałem Turkiem porozmawialiśmy sobie z Tomkiem Jakubiakiem, ale więcej szczegółów usłyszycie w programie Turek Pomoże od Kuchni już jutro o godzinie 18:00 na antenie Radia Plus. Michał rozda również wejściówki na Food Film Fest, więc bądźcie z nami.


Do zobaczenia na Food Film Fest :)

Zdjęcie jest własnością Kuchni Plus, która jest organizatorem Food Film Fest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz